Na palube brazílskeho prezidenta bolo zadržaných 39 kg kokaínu

Brazílsky prezident Jair Bolsonaro prisľúbil v jeho krajine nulovú toleranciu obchodovaniu s drogami. Odhaľovanie dílerov však na seba nenechalo dlho čakať a ukázalo sa, že drogy sa prevážali rovno pred jeho nosom. Člen vojenskej delegácie totiž v prezidentovom lietadle prevážal desiatky kilogramov kokaínu. Bohužiaľ sa mu to nepodarilo.

brazílsky prezident kokaín

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Celé sa to odohralo v čase, keď sa lietadlom prepravoval prezidentov sprievod pred summitom G20, ktoré usporadúvalo japonské mesto Osaka. Prezident sa teda počas odhalenia „lucky bílej“ v lietadle nenachádzal. Táto nešťastná udalosť nastala počas medzipristátia v španielskej Seville, kde príslušníkovi brazílskeho letectva našli v príručnej batožine 39 kilogramov kokaínu.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ
Figaro, červené víno a cigara! | FOBIA KID – Figaro feat. YZOMANDIAS (prod. KONEX)

Neskôr sa ukázalo, že išlo o 38-ročného seržanta Silva Rodrigues. Ten je momentálne zatknutý pre podozrenie z obchodovania s drogami a čaká na súdny proces. Incident potvrdil už aj samotný prezident Brazílie, ktorého o tom informoval minister obrany.

preprava kokaínu
Exkluzívna fotografia kokaínu nájeného v batožine (zdroj: EL PAÍS)

„Okamžite som poveril ministra obrany spoluprácou so španielskou políciou z dôvodu zhromažďovania faktov a spoluprácou so všetkými fázami vyšetrovania a z dôvodu začatia vyšetrovania vojenskou políciou.“ – uviedol brazílsky prezident.

gta slovakia

KÚPIŤ TRIČKO GTA: SLOVAKIA

Ozbrojené sily trénovali zhruba 300 tisíc mužov a žien, aby dodržiavali najvyššie zásady etiky a morálky. Zdá sa však, že niektorí z nich „karolkom“ aj tak nepohrdnú. „Ak sa zistí, že letecký dopravca spáchal trestný čin, bude súdený a odsúdený podľa zákona.“ – dodal prezident.

Bílunkým nepohrdnú ani slovenské osobnosti. Mnohých z nich by si našiel aj na bratislavskom hrade a týčiť sa týmito „nafúkancami“ môžeš aj na našom tričku tričku GTA: Slovakia, ktoré si môžeš kúpiť v eshope GOMERCH.

Zdroj: Independent

2 thoughts on “Na palube brazílskeho prezidenta bolo zadržaných 39 kg kokaínu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *