Podľa skutočnej udalosti! Adrian x Schneider – Bratislava feat. Tomáš Jedno, Miky Mora, Robes

Rap podľa skutočnej udalosti. Každé mesto má dve tváre. Toto sú tie Bratislavské. Adrian x Schneider – Bratislava feat. Tomáš Jedno, Miky Mora, Robes

Adrian x Schneider - Bratislava feat. Tomáš Jedno, Miky Mora, Robes
Adrian x Schneider – Bratislava feat. Tomáš Jedno, Miky Mora, Robes (zdroj: youtube.com)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Toto je rap podľa skutočnej udalosti. Mesto totiž nie je iba námestie a nablízkané obchodíky a to vedia aj Adrian, Schneider, Tomáš Jedno, Miky Mora a Robes, ktorí ti opíšu to svoje na jednoznačnom tracku Bratislava.

,,BRA-TI-SLA-VA, neni ako víno, neni ako káva…”

AMO

PODPOR MIKYHO MORU NÁKUPOM NA RUKAHORE

PODPOR TOMÁŠA JEDNO (UK) NÁKUPOM NA RUKAHORE

Rýchly život, rýchle lóve, rýchle tempo. Každé mesto má 2 tváre a maj na pamäti, že tú vyvoňanú vždycky zatieni tá špinavá. Drogy, k*rvy, vydieranie. 90te sú dávno preč, no zima ešte nezmizla. Tá tu bude navždy, aj keď možno v inej podobe.

V Bratislave to platí o to viac, nakoľko ide o naše najväčšie mesto a všetko sa tam sústreďuje raz toľko. Zlo či dobro, či s tým súhlasíš, alebo nie. To je jedno.

Adrian však napriek tomu miluje svoje mesto, no odkazuje, aby si sa nikdy nenechal nachytať. Na ulici to totiž vôbec nie je ťažké, ani nevieš ako a si tam. Stačí mať otvorené oči a vedieť sa v tom pohybovať. Je to jednoduchá matika.

Čerstvý Bratislavský reprezent: Adrian x Schneider – Bratislava feat. Tomáš Jedno, Miky Mora, Robes je dokonalé spojenie mladej krvi s pouličnou stálicou, ktorá sa už radí medzi legendy SK rapu. Bratislava sa dočkala aj kvalitného vizuálu, ktorý nám priblíži jej ikonické miesta. O ten sa postaral Andrej Pecník spolu s @trna_prod.

Pokiaľ by si chcel interpretov podporiť v ďalšej tvorbe, možeš tak urobiť nákupom na RUKAHORE.SK. Tam zatiaľ nájdeš Mikyho Moru a Tomáša Jedno (úplný konec), no veríme, že čoskoro tam pribudnú aj nosiče od ostatných interpretov. Nákupom cez naše odkazy zároveň bezplatne podporíte aj našu tvorbu a zabezpečíte tak stály chod webu. Vďaka.

4 thoughts on “Podľa skutočnej udalosti! Adrian x Schneider – Bratislava feat. Tomáš Jedno, Miky Mora, Robes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *