Aj keď to nevyjde, tak to je život! | DropKid – FOFRLAJF

Už dlhšie sme nevenovali žiadnej mladej krvi v našich rapperských vodách. Aj keď je DropKid na scéne už pomerne dlhší čas a hudbu robí od srdca, stále sa mu nedostalo zaslúženej pozornosti. Poďme si preto v dnešnom článku predstaviť tohto zaujímavého interpreta! DropKid a jeho debutový FOFRLAJF!

COVER & TRACKLIST albumu DROPKID - FOFRLAJF
COVER & TRACKLIST albumu DROPKID – FOFRLAJF
Album kupuj TU

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Na DropKida som narazil vskutku náhodne. Oslovili ma predovšetkým názvy jeho jednotlivých trackov, ktoré majú odkaz nezávisle od zbytku textu. Povedzme si na rovinu, koľko tracklistov ťa dokáže nakopnúť ako ten jeho? Je to síce drobnosť, ale aspoň príjemná.

PODPOR DROPKIDA KÚPOU ALBUMU FOFRLAJF

COVER albumu DROPKID - FOFRLAJF
COVER albumu DROPKID – FOFRLAJF

Rovnako tak je príjemné aj DropKidove vnímanie hudby. Píše ju od srdca ale hlavne s ňou rastie a formuje jeho hudobné ja. Jeho najstarší odovzdaný track, bude mať o týždeň (2.7.2019) presne dva roky. Volá sa Ve hře je taktiež súčasťou albumu FOFRLAJF.

Podobne sú na tom aj DropKidove staršie songy. Medzi ne patria už aj vyše roka zverejnené skladby Pořád vejš a Zejtra líp. Album FOFRLAJF je preto DropKidovym dlhodobým projektom, v ktorom môžeš medzi trackami počuť intenzívny progres. Hlavne čo sa slovnej zásoby týka.

Ku každej zatiaľ online zverejnenej skladbe na jeho YouTube kanáli nájdeš aj videoklip. Za všetkými pri tom stojí rovnaký autor – Viet Van. Nesú si preto svoju akú-takú autentickosť. S hudobnou produkciou to je dosť podobne. Za ňou zas pravidelne stoja beatmakeri MadReal a DopeBoyz. Mix a master DropKid opätovne zveruje do rúk šikovnému Indymu.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Podplatená cirkev, falošní kamaráti a svetový problém s peniazmi, aj o tom sú FAKTY od ARTOMA

Hlavným dôvodom prečo vznikol dnešný článok je ale fakt, že podobných interpretov je na našej scéne nespočetne veľa. Mnohokrát robia podobne kvalitnú hudbu, avšak o nich bežné média a blogy nejavia záujem. Čo je rozhodne škoda. Rovnako ako aj odpísanie autora na základe nižších čísel alebo viacerých disslajkov.

Ak si preto fanúšikom staršej školy, ale nevadí ti progres určite podpor mladého DropKida kúpou jeho debutového albumu FOFRLAJF (na rukahore aj pod preklepom “FOR”LAJF) na e-shope rukahore.sk alebo priamo cez náš odkaz. Nákupom nás zároveň bezplatne podporíš v našej tvorbe, dopredu ti ďakujeme!

One thought on “Aj keď to nevyjde, tak to je život! | DropKid – FOFRLAJF

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *