Nácek, hulvát, chuligán? | Michajlov – Desperado (prod. Dj Fatte)

Michajlov rozhodne nepatrí medzi poslušné ovečky. Ukrajinský reprezentant Brna si však žije svoj život naďalej a nezaujímajú ho bulvárne kecy. Michajlov – Desperado (prod. Dj Fatte)

Michajlov - Desperado (prod. Dj Fatte)
Michajlov – Desperado (prod. Dj Fatte)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Michajlov dáva o sebe znova vedieť. Brnenský rebel pôvodom z Ukrajiny dáva von čerstvý audiovizuál z nočných ulíc svojho mesta. V tracku Michajlov – Desperado (prod. Dj Fatte) sa rozrozpráva o bulvárnych kecoch, ohováračoch, ale aj o tom, že si žije svoj sen a nikomu sa nepodarí meniť jeho osobnosť, aj keď sa ho snažia formovať.

PODPOR MICHAJLOVA KÚPOU ALBUMU – 1991

Michajlov rozhodne nepatrí medzi poslušné ovečky. Žije svoj sen a nikomu nerobí operku. Vo svojom rape opisuje svoj spôsob života a nehrá sa na kazateľa správneho žitia. Napriek tomu sa mu stále dostáva väčšej a väčšej podpory a pozornosti a s tým prirodzene prichádzajú aj negatíva.

Fámy typu Michajlov je nácek a chuligán sú už snáď klasika. Veď prečo aj nie v dobe, keď je moderné byť homosexuálny narkoman, snáď normálny chalan ostrihaný dohola ani nič iné byť nemôže. No nie? 🙂

Novinku Desperado doprevádza aj jednoduchý vizuál natočený symbolicky z Michalovi osudového auta. Vďaka nemu je totižto dnes presne 1 rok vo väzení. V ňom si kolečkuje mestom Michalov fanúšik, ktorý po ceste počúva Desperáda.

Hudbu navaril legendárny DJ Fatte, ktorému onedlho vychádza vlastný hudobný vinyl zložený kompletne len z beatov a poskrečovaných utržkov skladieb. Raperov by ste na ňom hľadali márne, pretože No words needed. Ten si môžeš predobjednať aj s podpisom na RUKAHORE.SK. Tam nájdeš aj Michajlovovu tvorbu a kúpou môžeš podporiť oboch umelcov.

PODPOR DJa FATTE-A KÚPOU VINYLU NO WORDS NEEDED

Michajlov 1991
COVER & TRACKLIST albumu MICHAJLOV – 1991

One thought on “Nácek, hulvát, chuligán? | Michajlov – Desperado (prod. Dj Fatte)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *