Album bez slov? | DJ Fatte – My Culture (No words needed)

DJ FATTE vydáva bez slov a zbytočného proma nový album – No words needed! Nalaď sa naň novinkou My Culture! / DJ Fatte – My Culture (No words needed)

DJ Fatte – My Culture (oficiální videoklip)
Graffiti by: Skre & Prorok
Video by: TGNR

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


DJ FATTEHO ti hádam predstavovať nemusím. Jedná sa o jedného z najikonickejších DJov a producentov súčastnosti a jeho rodina – Ty Nikdy Records to moc dobre vie! Zvyčajne spolupracuje na projektoch ostatných členov labelu, avšak už minulý rok ukázal, že tomu vždy nemusí byť tak. Rovnako ako v minulom roku doskou FADE IN, tak aj tou tohtoročnou vzdáva hold každému pravému old school poslucháčovi! Ako však znie album bez slov? To zistíme až 5.7.2019!

PREDOBJEDNAJ SI VINYL – DJ FATTE NO WORDS NEEDED

COVER vinylu DJ FATTE - NO WORDS NEEDED
COVER vinylu DJ FATTE – NO WORDS NEEDED

Dnes sme tu však predovšetkým kvôli novinke a zároveň úvodnej skladbe z vinylu DJ FATTE – NO WORDS NEEDED. Už jeho samotný názov napovedá o tom, že je tentokrát reč o zbierke beatov a nie klasických skladieb! V rovnakom duchu sa preto nesie aj track – My Culture, ktorý je tretím zverejneným songom z albumu!

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Boy Wonder – Stále vládze (prod. DJ Fatte)

Samozrejme nás viac ako text (ktorý tu samozrejme okrem skrečov nenájdeš), zaujíma myšlienka, nápad a jeho spracovanie! Ako už prezrádza sám názov songu, ide o hiphopovú kultúru. Tú sa DJ FATTEMU podarilo zachytiť ako v beate, tak aj chalanom z TGNR pomocou videa. Na ňom nájdeš Skreho a Proroka, ktorých koníčkom je tvorba rovnakých graffiti ako aj vo videu!

V ňom však okrem dych vyrážajúcich graffiti obrázkov nájdeš aj mnoho iných typických symbolov pre rap! O finálny sound sa koniec koncov postaral Gaex svojim mixom a masterom. Skvelá práca!

DJ FATTEHO môžeš podporiť aj nákupom jeho starších hudobných projektov cez internetový shop rukahore.sk alebo priamo cez náš link. Nákupom cez ten nás zároveň bezplatne podporíš v našej tvorbe a to až 10% z tvojho nákupu! Dopredu ďakujeme!

PODPOR DJ FATTEHO NÁKUPOM NA RUKAHORE.SK

COVER albumu DJ FATTE - FADE IN
COVER albumu DJ FATTE – FADE IN

One thought on “Album bez slov? | DJ Fatte – My Culture (No words needed)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *