Serieme na život po smrti, stačí nám jeden! | Idea – Sme to my (oficiální videoklip)

Vypni rádio a pusti si novinku z albumu TEMPO! Idea vie, kadiaľ vedie cesta, na ktorej nechce počuť čo smie a čo nie. A nie je sám! Idea – Sme to my (oficiální videoklip)

Idea - Sme to my (oficiální videoklip)
Video by: Luboš Rezler, Adam Mach, Filip De Pina a mnoho ďalších
Idea – Sme to my (oficiální videoklip)
Video by: Luboš Rezler, Adam Mach, Filip De Pina a mnoho ďalších

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Idea už už budúci týždeň (21.6.2019) vydáva svoj nový album TEMPO. Ten si môžeš objednať cez rukahore.sk, náš link, alebo e-shop Ty Nikdy! Okrem tracku Sme to my, na ňom nájdeš aj track Idendita s Boy Wonderom, na ktorý sme sa pozreli v tomto článku.

PODPOR IDEU NÁKUPOM ALBUM – TEMPO

COVER albumu IDEA - TEMPO
Design by: Zerwox
COVER albumu IDEA – TEMPO
Design by: Zerwox

Nie, že to len dobre vypadá, ale ono to aj dobre znie! Za hudobnou produkciou stojí FVLCRVM, ktorému s mixom pomohol Gaex, ktorý zároveň prispel svojim masterom! Výborná práca!

Text je stručný a cez to obsiahli. Idea ti v ňom predstavuje svoje ja a jemu podobných. Chce len robiť hudbu, ktorá má byť počuť z tvojho bytu. Tá je o rýchlom PPM, porušovaní zákazov a nerešpektovaní rozkazov. Cez to však ich hudba podáva ruku, stavia mosty a pridáva nové kontakty do mobilu! Jednoducho spája ľudí!

Idea to totiž nerobí pre peniaze, cez to je Mr. Boombastic, ktorý je ochotný pomôcť každému, kto má oheň v srdci! Taktiež tvrdí, že skutočná revolúcia začala len včera, a sme to práve my, kto môže zmeniť svet. Páčia sa mi aj Ideove neodmysliteľné metafory, ktoré dopĺňajú finálnu atmosféru! Takže ak každým dňom silnejšia scéna tvrdí, že už boombap nie je, Idea ti ukáže opak! Toto je real rap!

Jsme to my, jsme stíny beatu, jsme stíny beatu!
Dej to volume víc, ať to jde slyšet z bytu,
Tvůj život končí, až já to vypnu, a já to nechci vypnout.

IDEA (@ideatnkd)
Idea – Sme to my (oficiální videoklip)

V klipe od kompletného štábu (jeho zloženie nájdeš v popise videa priloženého nižšie), nájdeš členov labelu Ty Nikdy (Paulie Garand a Rest), kopu glitch efektov, rapujúceho Ideu, dym, podzemné priestory a to všetko sprevádzané geniálnou prácou kamier! Veď posúď sám!

Ideu môžeš podporiť aj kúpou jeho starších hudobných projektov cez e-shop rukahore.sk alebo priamo cez náš link. Nákupom cez ten nás zároveň bezplatne podporíš v našej tvorbe a to až 10% z tvojho nákupu! Dopredu ďakujeme!

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Sorry, tak jsem se narodil! / Idea – Identita (feat. Boy Wonder)

One thought on “Serieme na život po smrti, stačí nám jeden! | Idea – Sme to my (oficiální videoklip)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *