Paródia, fejková póza či anonymný kriminálnik? Loko Loko – Maskovaný

Kto je Loko Loko? Popravde, nikto nevie. Jeden jediný track, jeden jediný klip, jedna jediná fotka na instagrame. Biela kukla na hlave, biele rukavice na rukách a autotune na hlase.

loko loko maskovaný
Jedna jediná fotka. (zdroj: FB – Loko Loko)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Ako som už načrtol vyššie, vôbec netuším kto je Loko Loko a myslím, že nie som sám. Žiadna tvár, zmenený hlas a žiadne info. Jeho jediný track, Loko Loko – Maskovaný, som objavil náhodne ako sponzorovaný príspevok na Facebooku. Zaujala ma miniatúra a takisto hejt na samotnom príspevku.

Loko Loko je zatiaľ teda v plnej anonymite. Tvrdí nám, že sme si ho sami privolali. Resp. nie my poslucháči, ale detskí interpreti. Presne tí, ktorí robia zbrane s prstami v instatories a kŕmia nás svojimi detskými príbehmi.

Je však Lokov príbeh real? To nikto netuší. V tracku maskovaný nám toho povie viac než dosť. 1500 dní za mrežami, vytrhávanie trezorov či 100 000 miligramov, ktoré schováva v obývačke pod podlahou, hovoria za všetko.

Naozaj si myslíš, že si robím srandu?

Po hudobnej stránke určite nejde o žiadny skvost. Značné medzery môžeme vidieť pri frázovaní a slovná zásoba tiež nie je okúzľujúca. Napriek tomu sa mi track po niekoľkých prehraniach zapísal do hlavy a je celkom chytľavý. Pravdepodobne ide o Lokov prvý hudobný počin a vzhľadom na to nejde určite o žiadny prepadák. O hudobnú produkciu sa postaral LHK a ide o typický trapový podmaz, ktorý dodáva skladbe skvelú atmosféru.

Klip sa odohráva striedavo vo dvoch scénach. V tej jednej môžeme vidieť krabice od luxusného oblečenia, a v tej druhej pre zmenu opustené priestory a popísané steny. Chýbať nemôžu samozrejme ani balíčky a brká.

Na záver ešte spomenieme, že celý klip sprevádza značný hejt, ktorý sa odzrkadľuje na komentároch každej sociálne siete, aj na pomeroch lajkov a dislajkov na YouTube. Niet sa čo čudovať, text aj klip je naozaj ,,odvážny”. Ide podľa vás o párodiu a vtip, trápnu fejkovú pózu či skutočného “anonymného kriminálnika”?

One thought on “Paródia, fejková póza či anonymný kriminálnik? Loko Loko – Maskovaný

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *