Tesla prichádza s naozaj horúcim letným videoklipom! TKX – HEAT (prod. Haarp)

Leto a s ním spojený chill sa nám blíži (aj keď to tak zatiaľ vonku nevyzerá). Pri tejto príležitosti Tesla púšťa von horúci videoklip na letný hit, TKX – HEAT, odprodukovaný Haarpom.

TKX - HEAT (beat Haarp/official video)
Klip naozaj stojí za to (zdroj: youtube.com)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Všetci ich poznáme, letné “vypaľovačky”. Každý rok tá istá pesnička, stále rovnaký scenár a márne snahy o kúpaliskové diskovečky. Narovinu, nikdy som si nešiel slovenské rádiové hity typu ,,žijeme len raz”. TKX – HEAT je však o inom.

PODPOR TESLU KÚPOU NA RUKAHORE

Tesla totižto zobral pojem letný hit po svojom a rozhodne nejde o žiadnu tuctovú disko vec. V prvej časti Heatu nám porozpráva o sídliskovom lete za jeho mládí. 17 rokov, voľno zo školy, kamaráti, baby a všetko čo k tomu patrí. Proste najlepšie leto.

V tej druhej prejde v čase o čosi viac dopredu. Ibiza, peniaze, nekonečné párty, partnerka a cestovanie. Napriek téme, ku ktorej mám skrz puberťáčky s repráčikmi značnú averziu, ma Heat extrémne baví. Tesla si zachoval svoj povestný storytelling a z tracku je počuť ten pravý TKX feel, na ktorí sme všetci zvyknutí a baví nás.

Haarpov beat ako vždy nesklamal a stále ide o jedného z najoriginálnejších producentov, čo opakujem snáď v každom riadku o ňom… Veľkou pridanou hodnotou je aj skutočne horúci klip. Ten totiž obsahuje okrem rapujúceho Teslu, partie a sídliska aj jeho partnerku a TKX girls. Nakoľko sme si však už zvykli na večnú YouTube cenzúru, tentokrát vyšli 2 verzie. Tá YouTubová je síce plná pixelizácie, no všetky detaily bez cenzúrovania si môžeš vychutnať tu na Vimeu. Určite nebudeš ľutovať.

Teslu môžeš naďalej podporiť kúpou albumu ZVENSS na RUKAHORE.SK. Tam nájdeš okrem albumu aj nejaký ten merch. Nákupom na rukahore nás zároveň bezplatne podporíš (ty zaplatíš rovnako a nám pomôžeš). Ďakujeme za každú podporu!

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Tesla je späť s ďalším storytellingom! TKX – Ecstasy Money

One thought on “Tesla prichádza s naozaj horúcim letným videoklipom! TKX – HEAT (prod. Haarp)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *