Tretí album, tri farby, tri remixy / Majk Spirit feat. Separ, Pil C, ADiss & Šorty!

Tretí sólo album, tri základné RGB farby a v nich aj teraz tri remixy na tracky z albumu NIE SOM TU NÁHODOU. Majk Spirit si v nich na pomoc zavolal Separa, Pil Ciho ale aj šikovné kombo v podaní Šortyho a ADissa!


SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Finesy

Začneme z ostra! A to hneď prvým zverejneným remixom! Ním sú modré Finesy na feate s Pil C! Okrem Majkovej pôvodnej sloky v ňom nájdete Pil Ciho autentický hudobný podpis a s ním aj oficiálne ohlásenie tohtoročného už v poradí tretieho sólového albumu. Okrem neho však naložil každému (ne)produktu televíznych hudobných súťaží.

Nevidím u teba kvality, vidím len ako ty kokotko túžiš mať fame.
Nie si rapper, si len produkt ChartShow.

Pil C – Finesy REMIX

Podľa Pil Ciho neskoršej instastorky nešlo o nikoho konkrétneho. Na baroch sa však stihol zapáliť Boki, ktorý sa práve v minulosti preslávil v “talentovej” súťaži “Česko Slovensko má talent”. Voči Pil C-ho názoru sa vyhradil taktiež na jeho instagrame. Ako bude celá “kauza” (ak sa tak dá vôbec nazvať) pokračovať nevieme. Ale dúfajme, že sa rozplynie ako tá medzi holubmi a kostlivcom.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Je klip NIE SOM TU NÁHODOU najlepším klipom MAJKA SPIRITA?

Práve tento remix hodnotím najlepšie.pôvodné Finesy sa mi ako jedna z mála albumových skladieb na albume vážne páčili. Ich originálne prevedenie má rozhodne niečo do seba a Pil Ciho rap skladbe jedine prospel!

Michael

Druhým v poradí je remix na skladbu Michael. Ten je pre zmenu vizuálne červený. Každý remix totiž disponuje jednou z troch albumových farieb. Červenou, zelenou a modrou (RGB). Na feate sa okrem Spirita objavil aj druhý Michal – Separ. Remix je ako aj pôvodná skladba zameraná predovšetkým na vyzdvihnutie mena Michael, ktorému držiteľom sú už roky pripisované zvyčajne len kladné vlastnosti. Speezy rovnako ako Separ pripisujú v tracku čiastočne svoj úspech aj tomuto menu. Na remixe ma mrzí, že sa ho nezúčastnilo omnoho viac slovenských Michalov, presne tak, ako to pôvodne Spirit plánoval. Svojou slokou mali prispieť napríklad aj mená ako Delik alebo Ego.

Nikto Iný

Do tretice tú máme remix na skladbu Nikto Iný, ktorá má minimálne najlepší beat. O ten sa postaral Komo Beats. Vizuál nesie zelenú farbu a ňou aj uzatvára kruh. Do beatu sa tentokrát opreli chalani z pod labelu OVERGROUND art. Čiže ADiss so Šortym. Celkovo ide skôr o zvučnejšiu vec, do ktorej oboch flowy zapadli naprosto geniálne! Veď posúďte sami:

Ktorý z remixov si ideš najviac? Nikto Iný so Šortym a ADissom? Michael so Separom? Alebo snáď Finesy s Pil Cim? Tvoju odpoveď očakávame dole v komentároch!

V prípade ak sa ti hudba Majka Spirita páči, môžeš ho podporiť aj kúpou jeho najnovšieho albumu. Ten nájdeš na e-shope rukahore.sk, alebo aj priamo cez náš odkaz. Jeho nákupom nás tak zároveň bezplatne podporíš v našej tvorbe! Dopredu ďakujeme!

KÚPIŤ ALBUM NIE SOM TU NÁHODOU

COVER albumu NIE SOM TU NÁHODOU

KÚPIŤ BIELY ALBUM Y

COVER albumu Y (WHITE)

KÚPIŤ ČIERNY ALBUM Y

COVER albumu Y (BLACK)

KÚPIŤ ALBUM NOVÝ ČLOVEK

COVER albumu NOVÝ ČLOVEK (DELUXE)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *