,,Pozdrav do vězení, jebat policajní psy!” CHACHARSKI & PRETORIAN – CHULIGÁNI z BAZALŮ

Pretorian späť na scéne! Po dlhšej odmlke sme sa dočkali čerstvého klipu, venovanému Ostravským chuligánom, a to v zoskupení s Chacharskim. CHACHARSKI & PRETORIAN (Prod. EL BAJTO) – CHULIGÁNI z BAZALŮ

CHACHARSKI & PRETORIAN (Prod. EL BAJTO) - CHULIGÁNI z BAZALŮ
CHACHARSKI & PRETORIAN (Prod. EL BAJTO) – CHULIGÁNI z BAZALŮ (zdroj: youtube.com)

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A PODPOR NÁS

Facebook

Instagram

YouTube

SHOP.POTMEHOOD.SK


Pretorian späť za majkom! Po dlhšej odmlke sa predstavuje na feate s Chacharskim. Videoklip venovaný Ostravským chuligánom je plný adrenalínu, náboju a testosterónu. Poďme sa naň pozrieť bližšie.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Rozhovor s Clipom z Fuerzy Army
Street Fight Club Spartak Trnava (ROZHOVOR)
Chuligáni Slovana pomohli deťom
Zvolenčania zbili ženy a deti? Mediálna šikana

Kto Ostravského fightera sleduje na jeho Instagrame @pretorianfa61 vie, že k veciam “okolofotbalu” má blízko už dlhšiu dobu. Ostravu reprezentuje už dlhé roky, dnes sme sa však konečne dočkali toho na čo sme mnohí čakali.

Samotný track je v podstate rozdelený na 2 časti. V tej prvej Chacharski predstavuje viacmenej mesto a fanúšikov Ostravského Baníku. Môžeme v nej vidieť postrihané zábery z výjazdov, pochodov či choreí.

konfliktní tým
Konfliktní tým z Ostravy (zdroj: chachari.cz)

Druhá časť, v podaní Pretoriana, ktorý je okrem iného aj trénerom v Pretorian Fight Clube, je naopak rýdzi reprezent chuligánskej sily kolaborácie Baníku a Katowíc. Nechýbajú ani pozdravy kamarátom do väzenia.

baník hooligans
Autentický záber, ktorý sa nachádza aj v klipe (zdroj: youtube.com)

Žádna konkurence na poli.

Pretorian

Ten kto má vedieť, vie. V klipe, ktorý mal na starosti Patrik Vrba, môžeme vidieť dokonca aj autentické zábery z real fightu. V neposlednom rade treba spomenúť aj kvalitnú produkciu od El Bajta, ktorá celému tracku dodáva to správne tempo a dravosť.

Chuligánsky rap v porovnaní s veľmocami Ruskom či Poľskom nemá v našich končinách, až na pár výnimiek, takmer žiadnu tradíciu. Spolupráca Chacharskeho s Pretorianom je však na veľmi vysokej úrovni po každej stránke a to treba uznať bez ohľadu na vašu klubovú príslušnosť, alebo či ste vôbec zasvätený do tejto problematiky.

5 thoughts on “,,Pozdrav do vězení, jebat policajní psy!” CHACHARSKI & PRETORIAN – CHULIGÁNI z BAZALŮ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *