Paulie Garand & Kenny Rough – Srdce z ledu (feat. Marcell)

Paulieho tvorba už dávno nie je len pre poslucháčov rapu. Na chuť si prídu tiež milovníci českej pop music či ostatných hudobných žánrov. My sa dnes preto pozrieme na staro-nový videoklip ku skladbe Srdce z ledu s anglickým refrénom od Marcella produkovaný kým iným než Kennym Roughom!

Ide o taký ten bežne priemerný raperský videoklip, kde až na pár scén nie je nič prelomové. Avšak dovolím si tvrdiť, že klip k tomuto songu je jednoducho nutnosťou. Prečo? Song sám o sebe nie je zlý, aj keď je na albume omnoho viac lepších vecí, akými sú napríklad vynikajúci Molotov s Restom, Past pt.2 s Kalim, ontro Epitaf či podarená spolupráca s Matysom na tracku Nokturno.

Ono práve Srdce z ledu disponuje na rozdiel od ostatných singlov za mňa až takým tým anglickým refrénom, ktorý oslovil predovšetkým mainstream poslucháčov Óčka a jemu podobným televíznych programov. Na druhú stranu to vôbec nie je zlé ak je Paulieho odkaz aspoň vnímaný, no hlavne predávaný aj nenáročným poslucháčom českej pop music.

Z tohto dôvodu vznikol aj narýchlo natočený a následne zostrihaný videoklip, ktorého najväčším plusom je fakt, že si ho opäť strihal sám Paulie. Taktiež by som rád pochválil aj takú drobnosť ako vlastné logo songu (toto však pri Paulieho tvorbe vôbec nie je novinkou) alebo krásne slow-motion zábery padajúceho snehu. Super je tiež zasnežený Liberec, z ktorého som však pôvodne očakával klip na track Harantstrasse (jeden z mojich favoritov z albumu DANK). Čo nie je však stále byť môže a ja sa už teraz teším na ďalšie audiovizuálne skvosty z tejto dielne!

Album DANK môžeš ešte stále objednať na garandbrand.cz alebo cez tento odkaz na rukahore.sk. (Nákupom albumu cez odkaz nás zároveň finančne podporíš a my ti tak môžeme priniesť ďalšie zaujímavé články, dopredu ďakujeme)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *