Chceš písať Blog Fanúšika?

Baví ťa písať? Chceš si to nezáväzne vyskúšať? Nepotrebuješ vedieť znalosti kódovania, ani ako pracovať v redakčných systémoch. Nemusíš dokonca vedieť ani perfektné členenie a gramatiku. Vyskúšaj si to ako autor pre BLOG FANÚŠIKA. Stačí ti registrácia a chuť.

blog fanúšika

SLEDUJ NAŠE SOCIÁLNE SIETE A BUĎ V OBRAZE

Facebook

Instagram

YouTube


Chcel by si začať písať, no nevieš ako na to? Nevieš čo je to SEO, ako sa pracuje v redakčnom systéme, alebo máš rezervy v gramatike? Nevadí! Môžeš si to vyskúšať nezáväzne, úplne bez starostí v novinke – BLOG FANÚŠIKA.

Stačí ti zaregistrovať sa, napísať text a o všetko ostatné sa postaráme my! Samozrejme ti nebudeme nijako zasahovať do textu a pokiaľ článok nebude vyslovene porušovať zákony Slovenskej republiky, alebo dobré mravy (chill, tie porušujeme aj my, niekedy) tak u nás nehrozí žiadna cenzúra! Tak smelo do toho. Pokiaľ sa nám tvoje článku budú páčiť, možno ťa aj oslovíme na prácu. 🙂

Ako na to?

Ideálny článok by mal obsahovať pútavý nadpis, úvodné slovo na pár vetičiek /140-160 znakov vrátane medzier/ a samostatný článok môžeš obsahovať cca 300 slov /1800 znakov vrátane medzier/.

Stačí sa zaregistrovať, napísať článok a o zbytok sa postaráme my. Radi ho skontrolujeme a uploadneme aj so zazdieľaním na soc. sieťach a označením ťa ak si to želáš. 🙂

Registrácia