Extrémne silná výpoveď Palerma

Deň pred Vianocami prináša Palermo extrémne silnú výpoveď z ktorej nejedného fanúšika skutočného rapu zamrazí. Toto je jeho cesta.

Palermo cesta
Palermo a jeho cesta

Ten deň chlapec zomrel a zrodil sa Palermo, začína sa jeho príbeh.

Otec nebohý, matka v base. To je Palermove detstvo, ktoré mu nemôže nikto zdravý a z kompletnej rodiny závidieť. Tam sa začína jeho cesta. Ako sám hovorí, z chlapca ktorý miloval futbal sa zrazu stáva chlap, ktorý sa musí postarať sám o seba. To však v jeho prípade nie je jednoduché a tak sa prediera životom tak, ako sa naučil. Na ulici.

Ako to bohužiaľ vo svete chodí, žiadne stromy nerastú až do neba, a tak končí Palermo v base. Odtiaľ vychádza ešte viacej zocelený a dnes má opäť to, čo mu dlhé roky chýbalo. Rodinu.

Tento silný dojemný príbeh podtrhuje zimomriavky navodzujúca atmosféra beatu od Gotcha Beats a čiernobielo ladený klip z produkcie M-Rouse media.

Musím sa priznať, že som už dlhšiu dobu fanúšikom Palermovej tvorby a osobne ma tento v poradí 3. track z pripravovaného albumu veľmi zasiahol. Čo si o ňom myslíte vy ? Napíšte nám váš názor dolu do komentárov, alebo na náš instagramový profil. Radi si ho prečítame.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *