Chuligáni Slovana navštívili detskú nemocnicu

Ako sme avizovali už dávno pradávno na začiatku potmehooda, budeme sa venovať nie len hudbe, ale hlavne rôznym skupinám a subkultúram, ktoré nájdeme predovšetkým na ulici, mimo klávesnice. Medzi tieto skupiny patrí nepochybne aj subkultúra hooligans, a či už sa radíte medzi pravicu, ľavicu, alebo toto dianie vôbec nesledujete, verím že nás všetkých spája jedna vec a tj. nesympatie k mainstreamovým médiam a A.C.A.B.

šk slovan bratislava hooligans

A konkrétne tento prípad je o to krajší, že nás dokáže spojiť nie len to negatívne, ale aj dobrý skutok.

Vyholené hlavy, veľké svaly, krutý pohľad zlostných očí. Nechýbajú nabrúsené päste, reťaze, bejsbalky.

legendárny výrok pravdepodobne v útlom veku šikanovaných redaktorov nemenovanej televízie – typický príklad, akým je táto subkultúra prezentovaná. Dnes sa však pozrieme na oveľa pozitívnejšiu akciu jednej skupiny z pomedzi týchto radov, ako je bitka.

Vianoce sa nekompromisne blížia a s nimi aj vianočná atmosféra všade navôkol. Ešte pred nimi nás však čaká tradičný Mikuláš. Chuligáni Slovana zo skupiny USP sa teda rozhodli pomôcť tým, ktorí to potrebujú najviac a prichystali prekvapenie v podobe darčekov a Mikulášskeho programu deťom v Národnom onkologickom centre na Kramároch v Bratislave.

,,Slovanisti,
ako sme Vás už informovali, tak naši chlapci z USP sa rozhodli urobiť dobrý skutok a skúsiť vyčariť úsmev na tvári tým, ktorí to najviac potrebujú. Mikuláš a jeho pomocníci boli navštíviť detičky v národnom onkologickom centre na Kramároch. Tento deň bol silný pre každého jedného z nás a spätná odozva v podobe úsmevu na detskej tvári bola na nezaplatenie a preto sme sa rozhodli, že takéto akcie budeme organizovať každý jeden rok!!! Touto cestou by sme sa chceli poďakovať každému jednému Slovanistovi, ktorý prispel finančne, alebo si zakúpil tričko z našej produkcie, pretože aj vďaka nim sme mohli zorganizovať túto akciu.”

Nutno dodať, že akcia tohto typu vôbec nie je výnimkou. Známi sú napríklad fanúšikovia trnavského Spartaku so svojím pravidelným darovaním krvi, podobné akcie však organizujú viaceré skupiny zo Slovenska aj Česka.

3 thoughts on “Chuligáni Slovana navštívili detskú nemocnicu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *