TOP 8 disstrackov na SK scéne

Dnes sme si pre vás pripravili 8 trackov, ktoré svojím textom vyfackali nejedného rapera či skalného fanúšika. V zozname najlepších dissov v histórii slovenského hip hopu nenájdete len staré klasiky, ako by ste si mohli pomyslieť, dostali sa tam aj nové veci, ktoré ešte poriadne ani nestihli vychladnúť. Dôrazne však upozorňujeme, že je tento zoznam čisto subjektívny a zoradený podľa časovej osi, nejde teda od najlepšieho po najhorší.

Miky Mora – 1.6TDi

ARVE Error: Invalid URL “https://youtu.be/ThUY2xYi7Ag“ in url

Kráľ uličného trónu Miky Mora v našom výbere určite nemôže chýbať. Klasika ktorá je pre mnohých fanúšikov tvrdého rapu jednotka v rebríčku dissov.

TRAGIKOMIX (Tesla) – Za tvoje

ARVE Error: Invalid URL “https://youtu.be/qL6cw06_vHc“ in url

Žilinská legenda. Veľa ľudí spoznalo Teslu rok dozadu po albume ZVENSS a považujú ho za nový objav. Títo pohania netušia o čo prichádzajú, keď nepoznajú jeho staré klasiky.

Rytmus, Ego, Miky Mora, Moloch Vlavo – Ivan T. z Prešova

ARVE Error: Invalid URL “https://youtu.be/updIuTcpVXA“ in url

Spolupráca ktorá je dnes už viacmenej nereálna.

Separ & Decko + Strapo & DJ Spinhandz – Si zvonil?! prod. Smart & Lkama

ARVE Error: Invalid URL “https://youtu.be/Y2qdlqIHwDY“ in url

Bacil ani len netušil čo spôsobí jedna hláška v jeho tracku Z ulice. Jedna z najväčších rapových vojen na SK scéne zanechala viacero kvalitných trackov. Toto je najobľúbenejší z nich.

Rytmus feat. Momo, Separ – Škola Rapu

ARVE Error: Invalid URL “https://youtu.be/tdBH94hV2Js“ in url

Pomaly sa dostávame do súčastnosti. Nie je to tak dávno čo vtedy prísna undergroundová dvojka Momo a Separ spravila nečakanú spoluprácu s Rytmusom.

Moloch Torula Fendens – BUM péler

ARVE Error: Invalid URL “https://youtu.be/voaf0SKI-5E“ in url

Beef ktorý otriasa SK scénou v dnešných dňoch. Trnavský oldschooler Torula sa dal dokopy s Molochom a dali najavo čo si myslia o áčkových raperoch.

P.A.T. x MegaM x Otis – KONFIDENT MOLOCH Prod.P.A.T

ARVE Error: Invalid URL “https://youtu.be/YjeMaS0LQrw“ in url

Krátko po bumpélerovi sa dala dokopy trojica PAT, Mega M a Otis. V skladbe sa venujú Molochovej kauze ohľadom Druhej Strany a odkazujú Torulovi že je bezdomovec a nikto ho nepozná.

Posledný (najnovší) diss v našom výbere je opäť skladba od Molocha, odpoveď na konfidenta, ZEC MA

ARVE Error: Invalid URL “https://youtu.be/Gp-OuCEeu2A“ in url

Podľa mnohých ľudí najlepšia vec akú kedy Moloch vydal. V tomto tracku je skutočne vidieť ako ho dané veci serú a to sa cení najviac. Tento útočný agresívny rap Molochovi naozaj sedí, veď posúďte sami.

BONUS: Na záver nám nedá nespomenúť sériu videí ktoré si navzájom v roku 2013 vymieňali Moloch, Rytmus aj Momo. Tu je podľa nás najpodarenejšia časť, ktorej hlášky žijú dodnes.

ARVE Error: Invalid URL “https://youtu.be/4YPpWBHkYlg“ in url

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *