Chuligáni Zvolena zbili ženy a deti – je to pravda ?!

Ako sme už viackrát avizovali, náš web dá priestor každej ,,subkultúre a hnutiu” medzi ktoré nepochybne patrí aj hooligans.

Pred pár dňami sa odohral zápas najvyššej slovenskej hokejovej ligy medzi Miškolcom a Zvolenom, v ktorom sa strhla bitka pri hosťujúcom sektore a slovenské média ako vždy dostali parádny podnet na senzáciu.
Medzi časom vyšlo niekoľko článkov o tom ako chuligáni Zvolena dobili dôchodcov, ženy, deti…a podobné mediálne sračky.


Práve preto sme sa rozhodli dať priestor Zvolenčanom vyjadriť svoj uhol pohľadu aj na našom webe. Či už do týchto kruhov patríte, alebo nie, radíte sa medzi ľavicu, pravicu, alebo je vám to úplne jedno, verím že sa všetci zhodneme aspoň v jednej veci, a tj. nesympatie voči mainstreamovým mediam (a samozrejme ACAB).

fanušikovia hkm zvolen

Pohľad Zvolena:
Na základe očakávanej mediálnej šikany smerovanej na našu adresu sme sa rozhodli veci trošku učesať, keďže niektoré nezmysli viac nedokážeme čítať.
Do Maďarska vyrážame zhruba 85 členná výprava z ktorej nás prišlo podporiť asi 10 chalanov z Dukly a 4 chalani zo Zwolena. Už v autobuse sa upozorňuje na to, aby sme nedávali domácim organizátorom dôvod na to aby nás nevpustili na štadión resp. Aby nás po prvej hlúposti vyviedli.
Fandenie počas zapasu je na veľmi vysokej úrovni k čomu nám dopomáhaju aj naši hokejisti ktorý po dvoch tretinách vyhrávajú 4:0. Už po prvej tretine je upozornený bezpečnostný manažér Miskolca, že po góle pri našej radosti sa domáci otáčajú na nás sektor a reagujú rôznymi gestami. Cez druhu tretinu sa tieto obrázky opakujú a my znova upozorňujeme bezpečnostného manažéra domácich pretože sektory sú predelené len prenosným “plotíkom” a my nedokážeme ustriehnuť každého človeka z našich radov . Po druhej tretine začína prvá menšia strkanica ktorú si riešime my, dohovorom našim fanúšikom. Na začiatku tretej tretiny sa však už ztrhava mela pri vstupe do sektoru s SBS keďže asi 8 CHLAPOV vo veku asi 35 rokov (Nie ženy , nie deti, nie vozíčkari) opakovane neprestávajú s provokáciami a naďalej sa sústredia na náš sektor (Pri tom by úplne jednoducho stačilo týchto ľudí presunúť ďalej od nás). Po pár sekundách boja s sbs sa na opačnej strane sektora zgrupila ďalšia skupina maďarov a konflikt sa presúva tam. Prechádzame cez sbs padnú nejaké rany a podľa slov bezp. Manažéra Miskolca vyháňame všetkých ľudí von zo štadióna . Tu nastáva rozpor keďže celé Slovensko a Maďarsko nás odsudzuje za napádanie žien a deti, za prevrátené kočíky a za to že dvaja vozíčkari vrátane ich vozíkov skončili na ľade . Nikto sa nedotkol žiadnej ženy ani dieťaťa , prikladáme fotku kde jasne vidieť akí ľudia boli pri našom sektore . Po tomto prichádza polícia , kvalitný slzak a sme vyhodení . Vonku sa nás snaží napadnúť 40 clenna skupina domácich (Ženy a deti chceli odvetu ) po ktorom sú na nás vystriekane tony veľmi kvalitného a chutného slzaku po ktorom mnohí grcaju , jedna baba odpadáva a je jej odmietnuté privolanie sanitky .
Sumár je asi taký , že média nás očierňuju ako je to zvykom z každej strany , ľudia ktorí o tom nič nevedia píšu , že sme vrahovia deti a žien . Maďari pridali fotku z roztrhnutým tričkom jedného od nás ktoré sme tam nechali a opäť je na uvážení či sa s tým trhancom fotili mamičky s deťmi.
Zakážme média , bude nám lepšie !

2 thoughts on “Chuligáni Zvolena zbili ženy a deti – je to pravda ?!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *