S. Barracuda – Tesla je gay, Momo udavač

Máme pár hodín po vydaní ďalšieho sólo projektu Sergeia Barracudu – Pouličný ekonomická 3 ktorý zoženieš na RUKAHORE.

sergei barracuda

No tomto albume sa okrem iného objavila aj skladba Don Dada, v ktorej sa Sergei konečne vyjadruje k doteraz len instagramovému beefu s Teslom z TKX a tak isto sa vyjadruje aj k policajnej kauze s raperom Momom. Prvému menovanému venoval pár slov aj Palermo v skladbe Sauce, ktorá sa tak isto nachádza na tomto albume.

Celý spor medzi Sergeiom a Teslom začal na Sergeiovom streame kde údajne odpovedal na otázku čo si myslí o Teslovi, že je gay. Na to zareagoval Tesla niekoľkými stories a tak isto Sergeiovi volal, no až doteraz sa člen skupiny AK nevyjadril.

Snáď sa teda dočkáme Teslovej odpovede formou disstracku, myslím že nejeden fanúšik kvalitnej hudby by si prišiel na svoje.

K Momovi asi nie je čo písať. Všetci veľmi dobre vieme o čo ide. Každopádne ak by sa vyjadril aj on, bolo by to tiež veľmi zaujímavé.

ARVE Error: Invalid URL “https://youtu.be/LQ6DKcU-eGE“ in url

EDIT:
Tesla sa nedávno vyjadril v príbehu na svojom instagramovom účte v tom zmysle, že nebude strácať s Barracudom čas a zbytočne promovať jeho album. Vraj to Sergei spravil cielene a Tesla mu v tejto ,,reklame” nevyhovie. Taktiež vyhlasuje, že to s ním vyrieši osobne, keď sa bude najbližšie nachádzať v Českej republike a bude mať čas. Môže to byť teda ešte zaujímavé. Každopádne fanúškovia, ktorý sa tešili na slovný beef sa bohužiaľ tentokrát nedočkajú. Myslíte si že si to s ním Tesla vybaví zoči voči ? Kto je podľa vás skutočný, a kto sa na “gangstra” len hrá ? Čo si myslíte o konflikte medzi týmito dvoma rapermi nám môžete napísať na náš instagramový účet, alebo dolu do komentárov. Radi si váš názor alebo pripomienky prečítame.

One thought on “S. Barracuda – Tesla je gay, Momo udavač

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *