Moloch Vlavo prichádza s ďalším dissom

3.5.2018 – Moloch Vlavo, Torula a Fendes vydávajú Bum Péler.
Tam to celé začalo (teda aspoň na internete). Dnes prichádza HALOOO

Od tejto doby uplynul nejaký ten piatok a dočkali sme sa viacero odpovedí.
Po tej poslednej od Majka Spirita si však veľa ľudí myslelo že je koniec. Sám Moloch sa vyjadril, že ak chce Spirit odpoveď, má nahrať poriadny diss. Nakoniec sme sa ale dočkali a Moloch prichádza so štyri a pol minútovou odpoveďou s názvom HALOOO.

Moloch tu Spiritovi vyčíta preložené texty z Ameriky, zarábanie na deťoch, užívanie drog, ale najviac nás určite zaujala odpoveď ako to bolo na vodnej veži. Kto vie aká je teda vlastne pravda?

Útočný a dravý rap dopĺňa kvalitne natočený a zostrihaný klip. Agresívny výstup, mimika tváre a vtipné outro sú pri Molochovi už takmer samozrejmosť. Za nás tento diss obsahuje všetko, čo poriadny diss obsahovať má. Jediná škoda je, že sa Moloch nevyjadril k nahláseniu prvej verzie Spiritovej odpovede.

ARVE Error: Invalid URL “https://youtu.be/uI1aytLNdNA“ in url

Na začiatku klipu nám taktiež Moloch avizuje príchod nového albumu v roku 2019 s názvom 369. Na albume by sa mal nachádzať okrem skladby halooo aj spomínaný bum péler. Na ďalšie sa môžeme tešiť.

Ste na strane Molocha, alebo h16 ? Dočkáme sa ešte odpovede? Kto podla vás vyhral túto rapovú vojnu? Svoj názor ná tento diss nám môžeš napísať dolu do komentára alebo do directu na náš instagram. Radi si tvoj názor prečítame.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *