Vladimír Fendens – talentovaný producent z Trnavy

Nie je to tak dávno čo internet obletela rapová vojna medzi tzv. “pélermi” a oldschoolermi z Trnavy a Petržalky. Dnes vyspovedáme autora podmazu tracku, ktorý túto vojnu odštartoval, menom Vladimír Fendens.

Vladimír Fendens
Vladimír Fendens

Nazdar, na začiatok sa nám môžeš predstaviť, odkiaľ pochádzaš, ako dlho sa venuješ tvorbe beatov, poprípade či si skúšal aj niečo iné z tejto brandže.

Pochádzam z Trnavy zo sídliska Linčianska. Hudbe sa venujem naplno niečo cez rok. Momentálne to je len hudba a nahrávanie, nevenujem sa ničomu inému.

Často ťa môžeme vidieť na instagrame v štúdiu. Máš teda vlastné štúdio a živíš sa prácou okolo hudby alebo máš aj iné zamestnanie?

Áno mám vlastné štúdio. Snažím sa aby ma to uživilo, nemám iné zamestnanie.

Môžeš nám povedať niečo bližšie k zoskupeniu LINKA ? Po prvom tracku sme mohli vidieť veľa pozitívnych ohlasov. Plánujete spolu ešte niečo alebo to bol jednorázový projekt ?

Plánujeme toho veľa. Linka je v podstate skratka nášho sídliska Linčianska. Sú to všetko chlapci, ktorí tu vyrastali a majú niečo odžité, nieje vylúčené že budete počuť aj iných raperov z tohto sídliska, dobrý talent nenechám premárniť.

To radi počujeme. Na rapovej scéne si pomerne krátko. Ako si sa dostal k Molochovi? Spojil vás bum péler alebo sa poznáte dlhšie?

Musím sa poďakovať Tučkovi (Turbo T). Keby nieje jeho nebol by ani bum péler. Tučko si na feat s Molochom vybral môj beat a tak sme sa vlastne spoznali.

Ako sa s odstupom času pozeráš na celý tento beef? Chystáte sa pokračovať v ,,očiste” naďalej?

Škoda že sa neozvali tí, ktorých sa to najviac týkalo, mohlo tu byť väčšie dusno. Ja si myslím že očisty bolo už dosť, pokiaľ si nás nebude brať nikto do úst, nebudeme pokračovať v dissoch.

ARVE Error: Invalid URL “https://youtu.be/voaf0SKI-5E“ in url

Aký máš názor na novodobú hudbu (rozumej upišťané flowy, žuvačkové kerky na tvári…) ? A s tým súvisí aj moja ďalšia otázka – čo hovoríš na Eminemov album?

Novodobá hudba? Možno by to zachránil iný prejav a samozrejme aj iný štýl raperov…pripadá mi to tak ako keby už nevedeli o čom písať. Nový album Eminema je UFO..viac k tomu nemám čo napísať.

Na záver môžeš niečo odkázať fanúškom, hejterom aj pélerom.

Fanúškom ďakujem.
Hejterov pozdravujem.
A Péleri zostávajú Pélermi.

One thought on “Vladimír Fendens – talentovaný producent z Trnavy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *